ژل مو حاوی عصاره آلوئه ورا مخصوص آقایان, سوپر استار - 200 میل ,

menuordersearch
samika.ir

توضیحات

مو‌‌های شما همیشه لایق بهترین حالت‌ها هستند به خصوص که بسیاری از آقایان این روزها مد‌ها یی را انتخاب می‌کننده که به هیچ عنوان به صورت طبیعی نمی‌توانند بر روی موها خود اجرا کنند. حالا برای این که بتوانند این مد‌‌های جذاب و خوش استایل را بر روی موها اجرا کنید راه کار چیست که نه خیلی گران باشد و نه خیلی هم شما را به دردسر بیندازد. استفاده از این ژل به شما کمک می‌کند.

 

ژل موی سوپر استار

 

ژل موی خیس سوپراستار با عصاره آلوئه ورا که برای آقایان تولید شده است مخصوص وقت‌ها یی است که تازه از حمام بیرون امده اید و موهایتان خیس است. باید همان موقع ژل را به موها بزنید و درخشش و شفافیت موها را ببینید. میزان چسبندگی این ژل در حد متعادل تنظیم شده است. به طوری که به خوبی حالت ایستا را در مو ایجاد می‌کند ولی احساس چسبندگی بر روی موها احساس نمی‌شود و مو براحتی شانه می‌شود. پلیمر‌‌های به کار رفته در ساختمان این ژل قادرند لایه ظریف بر روی موها ایجاد کند و موها را حجیمتر و پر پشتتر نشان دهند.

 

موارد استفاده :

  • درخشان کننده مو
  • آبرسان مو
  • حالت دهنده
  • ضدموخوره

روش مصرف

ژل‎‌‌های خیس معمولاً زمانی که موهایتان خیس و یا نم دار است استفاده می‌شود به طوری که زمانی از حمام خارج شدید موهایتان مرطوب بوده کمی از این ژل را بر کف دست ریخته و بر روی ساقه‌‌های مو ماساژ دهید؛ این کار حالت زیبا و براق به مو داده که خیره کننده خواهد بود. در زمان استفاده حتما موهایتان مرطوب و یا خیس باشد تا حالت طبیعی خود را نشان دهد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

تیم پشتیبانی سامیکا هفت روز هفته، 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود.
تلفن تماس :
081-32526410
آدرس ایمیل :
info@samika.ir