چهار اثر از فلورانس اسکاول شین , انتشارات الینا ,

menuordersearch
samika.ir
تخفیف ویژه
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
soroshtelegraminstagram
...

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

(0)
(0)

انتشارات الینا - موجودی: 1

رنگ و مدل کالا
انتشارات الینا
تعداد عدد
موجود
50,000 تومان
44,500 تومان
فلورانس اسکاول شین ، چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ، اسکاول شین ، کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ، قیمت کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ، کتاب ، فروش کتاب ، سمانه فلاح ، انتشارات رادکان ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، انواع کتاب ، فهرست کتاب ، کافه کتاب ، قیمت کتاب ، فروش آنلاین کتاب ، شهر کتاب ، لیست قیمت کتاب ، کتاب آنلاین ، کتاب چاپی ، سامانه فروش کتاب ، خرید و فروش کتاب ، خرید کتاب با تخفیف ، فروش عمده کتاب ، فروش کتاب با تخفیف ، فروشگاه تخصصی کتاب ، فروش اینترنتی کتاب در همدان ، همدان بوک ، همدان کتاب ، کتابفروشی همدان ، خرید اینترنتی کتاب ، بانک کتاب ، فروشگاه اینترنتی سامیکا ، فروشگاه سامیکا ، سامیکا ، فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه اینترنتی همدان ، فروش اینترنتی در همدان ، فروشگاه های اینترنتی همدان ، همدان ، فرهنگ و هنر ، خرید آنلاین ، همدان تخفیف ، استارتاپ ، استارتاپ همدان ، همدان استارتاپ ، موفق ترین استارتاپ ، samika ، hamedan ، book ، online book ، hamedan book ،

توضیحات

کتابی که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.نویسندهی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بیشماری در کلاسهایش شرکت میجستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع میرساند. بزرگترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بیتکلف و شوخطبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.

 

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

 

کتاب «چهار اثر از فلورانس اسکاول شین» نوشتهی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی «فلورانس اسکاول شین» و ترجمهی نویسنده و مترجم ایرانی «سمانه فلاح» است. همانطور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعهی چهار نوشتهی اسکاول شین است. این چهار کتاب عبارتاند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزهگر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بیتکلف و طنز است؛ ازهمینرو بهراحتی با خواننده ارتباط برقرار میکند و در انتقال پیامهای خود که پرده از حقیقت زندگی برمیدارد، بسیار موفق بوده است. در بخشی از کتاب «بازی زندگی و راه این بازی» میخوانیم: «بیشتر مردم زندگی را پیکار میانگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمیتوان در این بازی برنده شد و پیروز بود و عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفتانگیز قواعد این بازی را بیان میکنند. عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت و هر چه بدهد باز خواهد گرفت.» انتشارات «پیکان» چاپ شصتم این کتاب را در سال ۱۳۸۶ منتشر کرده است.

فلورانس اسکاول شین (به انگلیسی: Florence Scovel Shinn)‏ (۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ - ۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) تصویرگر کتاب و هنرمند آمریکایی بود که از میانه عمرش به فرقه تفکرنو پیوست و کتبی در ترویج دیدگاههای این فرقه نوشت.او در یک خانوادهی کهن "فیلادلفیایی" به دنیا آمد و سالیان بسیار در مقام نقاش و متافیزیسین و سخنران، نامی پرآوازه داشت و با خدمت بزرگ شفا بخشیدن، هزاران تن از مردمان را در گشودن گرهها و از بین بردن دشواریهای زندگی شان، یاری نمود. وی سالها در نیویورک، دانش الهی را تدریس میکرد. افراد بیشماری در کلاس هایش شرکت میکردند و از این راه، پیام معنویت را به بخش گستردهای از مردم میرساند. بزرگترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بیتکلف و شوخطبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیبمآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد. از این رو هزاران تن که نتوانسته بودند از طریق سنتهای قدیمیتر یا حتی شامختر، پیام معنویت را دریابند یا دستکم در آغاز راه، کتابهای متعارف مابعدالطبیعه برایشان چندان جذابیتی نداشت به او پناه می آوردند. هرچند بسیار معنوی و روحانی بود، معمولاً معنویت و روحانیتش در پس برخورد ساده و راحت با موضوع موردبحث پنهان میشد. گرایش فنی و فرهنگستانی نداشت و با مثالهای آشنا و عملی و روزمره آموزش میداد. پیش از آنکه آموزگار حقیقت شود برای کتابها نقاشی می کرد.

مشخصات کلی

عنوانچهار اثر از فلورانس اسکاول شین
مشخصات فیزیکی
وزن406 گرم
تعداد صفحات320
تعداد جلد1
نوع جلدشومیز
مشخصات فنی
نویسنده/نویسندگانفلورانس اسکاول شین
مترجمفرشته مهری
ویراستارلیلا عبدال وند
ناشرانتشارات الینا
موضوعروانشناسی
نوبت چاپ سی و چهارم
شابک978-600-92339-4-6
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

تیم پشتیبانی سامیکا هفت روز هفته، 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود.
تلفن تماس :
081-32526410
آدرس ایمیل :
info@samika.ir